Książki w sieci - przegląd bookstagramów. Plus ważne ogłoszenie!

By Alice i Hayles - 22:36

 Instagram to prężnie działające social media, z którego korzystają miliony użytkowników. Można znaleźć tam wiele różnorodnych zdjęć od krajobrazów, przez miasta, różnych modelów oraz modelek, aż po zwykłe selfie, czy też fotki kosmetyków oraz oczywiście książek. Te ostatnie interesują nas najbardziej i w dzisiejszym poście postanowiłyśmy przedstawić Wam kilka bookstagramów, które bardzo lubimy oraz krótki przegląd zdjęć, jakie pojawiły się u nas. Zapraszamy!
Może nasz Instagram nie jest jeszcze tak zachwycający, ale cały czas nad nim pracujemy i chętnie przedstawimy Wam kilka naszych zdjęć. Oto one:


Na koniec ważne informacje.

Niestety w ostatnim czasie nie byłyśmy aktywne i w najbliższym czasie aż tak bardzo nie będziemy. W ostatnich dwóch miesiącach mocno zderzyłyśmy się z rzeczywistością bycia w klasie maturalnej i jednocześnie prowadzenia bloga. Na razie próbujemy wszystko sobie poukładać.
Nie zmienia to faktu, że nie planujemy zawieszać bloga, ani robić żadnych przerw. Po prostu prosimy o trochę wyrozumiałości i cierpliwości - posty będą pojawiać się nieregularnie, a na komentarze będziemy odpowiadać z opóźnieniem. Na Wasze blogi też pozaglądamy, tylko nie tak systematycznie jak wcześniej.
 Oczywiście przepraszamy za tak późną informację i mamy nadzieję, że rozumiecie.
Z góry dziękujemy za Waszą wyrozumiałość!
Alice i Hayles <3

 • Share:

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Będę cierpliwie czekać na Wasze posty. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama też niedawno zaczęłam się porządnie zajmować instagramem i mam kilka swoich ulubionych kont :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dopiero niedawno wkroczyłam w bookstagram i na razie w sumie robię to, bo lubię :D Nie wiem czy moje zdjęcia są jakieś świetne (raczej nie są :P), ale sprawia mi to przyjemność :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie było mnie u Was sto lat! Jak tu się luksusowo zrobiło! :D
  Trzymam kciuki za klasę maturalną, pamiętam jaki to był dla mnie szalony rok... Mimo, że maturę zdawałam 10 lat temu to doskonale pamiętam to całe zamieszanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Klasa maturana to spore obciążenie, więc dziewczyny na spokojnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Osobiście za insta nie przepadam... Ale jak najbardziej rozumiem brak czasu - jua się zderzyłam z pracą, bycuem na studiach i prowadzeniem bloga :D Jakoś klasa maturalna była łatwiejsza do przeżycia :D

  OdpowiedzUsuń