czwartek, 23 marca 2017

Lutowy EpikboxCześć wszystkim, chciałabym Wam opowiedzieć o paczce, która w sobotę do mnie przyjechała. Był to Lutowy Epikbox. Domyślam się, że wszyscy, którzy interesują się książkami, wiedzą czym jest dany box.

A dla tych, którzy nie wiedzą jest to paczka wychodząca raz na trzy miesiące, w której znajdziemy książkę niespodziankę + różne gadżety książkowe. Akurat muszę przyznać, że w tym miesiącu udało zgadnąć mi się, jaka książka do mnie trafi. :)

I książką, którą można znaleźć w Epikboxie to Zakazane życzenie Jessici Khoury. Dodatkowo też jest piękna podstawka pod kubek. 


Kiedy po przeczytaniu jakiejkolwiek książki będę chciała spisać swoje wrażenia lub porobić notatki w trakcie czytania, to teraz mam okazję pisać je w bardzo tematycznym zeszycie. A obok zeszytu leży malutkie lustereczko z napisem "Reading is always in fashion". 

Tradycyjnie w Boxie znalazła się krótka recenzja powieści z paczki i kartki informujące o nowościach. A wszystko, co się znalazło w tej cudownej paczce będę mogła spakować do płóciennej torby.

Tradycyjnie w Epikboxie można znaleźć ich oryginalne zakładki magnetyczne. Tym razem Hedwiga będzie mi przypominała, gdzie skończyłam czytać. A na sam koniec zostawiłam najpiękniejszą niespodziankę. Trzy plakaty nawiązujące do różnych postaci z książek. Na samej górze znajdują się Tessa i Will z Diabelskich Maszyn, po prawej Kaz i Inej z Szóstki Wron ( i to na ich widok się najbardziej ucieszyłam <3) i po lewej Frey'a i Rhysand z Dworu Cierni i Róż. A zapakowane one były w kolorową, epiboxową, teczkę.

Na koniec chciałam powiedzieć, że bardzo mi się paczka spodobała i jestem na 100% pewna, że zamówię jeszcze nie jedną. A dla wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają się nad kupnem szczerze zachęcam. :)

Autorka postu: Hayles


8 komentarzy:

 1. Świetny box! Zakładka magnetyczna z Hedwigą jest słodka.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Box jest jednym z lepszych, a Hedwiga jest przeurocza. <3
   Pozdrawiam, Hayles

   Usuń
 2. fantastyczny box :) fajne zakładki magnetyczne :)

  http://nouw.com/zanzadra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą w 100% :)
   Pozdrawiam, Hayles

   Usuń
 3. Ja zraziłam się do Epikboxa, kiedy zamówiłam go rok temu w maju. Trafiłam na książkę: "Simon i inni homo sapiens", która jest mi tematycznie niezwykle odległa. Kurczę, ale ten box jest świetny. Dalej wychodzi to za 40 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też zamówiłam tego majowego, ale mi on akurat przypadł do gustu. Ta paczka była trochę droższa, ponieważ w niej było więcej dodatków, niż w poprzednich paczkach. Jednak uważam, że wart był swojej ceny. :)
   Pozdrawiam, Hayles

   Usuń
 4. Wow, ale super <3 Ja nigdy takiego boxa nie miałam, ale dzięki tobie chyba się zaczynam przekonywać... :D Ta sówka jest słodka <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sówka jest przesłodka. <3 i zachęcam do kupienia takiego boxa, zawsze miło jest mieć taką niespodziankę. :)
   Pozdrawiam, Hayles

   Usuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.