sobota, 1 października 2016

#16 Październikowy stosik Alice

Wraz z nadejściem października czas bym przedstawiła, książki które będą towarzyszyć mi w tym miesiącu. Tym razem mój stosik zawiera same kontynuację. Wybrałam takie pozycje by część z serii, które zaczęłam czytać, zakończyć lub w końcu dowiedzieć się co wydarzyło się dalej.

Od góry:
-"Posłaniec" Lois Lowry
-"Syn" Lois Lowry
-"Najeźdźcy" John Flanagan
-"Pościg" John Flanagan
-"Grim. Płomień nocy" Gesa Schwartz
-"Słowa światłości" Brandon Sanderson

Autorka postu: Alice

8 komentarzy:

 1. "Słowa światłości" - ile mają stron?? :X
  Zapowiada się ciekawie :)
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Słowa światłości" mają 960 stron, a poprzednia część, czyli "Droga królów", 959 XD Książka jest naprawdę świetna i podczas czytania nie czuje się tej dużej ilości stron ;D

   Pozdrawiam, Alice

   Usuń
 2. Ja wolę serię czyta od razu a nie odkładać na później bo zapomniam albo mylą mi się postacie :D ja również życzę miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety rzadko kiedy udaje mi się czytać serie książkowe od razu, ponieważ zawsze wpadnie mi w ręce jakaś równie interesująca książka albo muszę długo czekać na kontynuację XD

   Dziękuję i pozdrawiam, Alice :)

   Usuń
 3. Co myślisz o "Drodze Królów"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej postaram się w miarę krótko odpowiedzieć ;) Z repertuaru Brandona Sandersona przeczytałam już dużo i nie zamierzam przestawać, ale czuję, że "Droga królów" rozpoczynająca serię Archiwum Burzowego Światła była najlepsza. Każda książka Sandersona ma w sobie coś wyjątkowego, jednak w tym przypadku zostałam najbardziej zauroczona. Nowy świat, kultura, religia oraz postacie, które nie są Ci obojętne. Jest to po prostu prawie tysiąc stron, podczas których się nie nudzisz i które kryją w sobie wiele ciekawych elementów, jak i czasem naprawdę mądrych sentencji. Ja "Drogę królów" uwielbiam :D Mam nadzieję, że w miarę Cię nie zanudziłam i jeśli chciałabyś wiedzieć coś jeszcze to pytaj lub też zapraszam do recenzji ;)

   Pozdrawiam, Alice

   Usuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.