wtorek, 1 listopada 2016

#17 listopadowy stosik Hayles


Za oknami coraz chłodniej, a każdy następny dzień jest krótszy od poprzedniego. A przez to jeszcze lepiej nam się czyta i przyjemniej siedzi się pod kocykiem z kubkiem herbaty lub gorącej czekolady w dłoni. Mi ten miesiąc umilą niezwykłe książki, a każda z nich jest z innego gatunku. A oto moja skromna lista. Od góry:

-"Motylek" Katarzyna Puzyńska
-"Harry Potter and the Order of the Phoenix" J.K. Rowling
-"Czy wspomniałem, że cię potrzebuję" Estelle Maskame
-"Zanim się pojawiłeś" Jojo Moyes
-"Miasto Cieni" Ransom Riggs
Znalezione obrazy dla zapytania november gif

4 komentarze:

 1. Puzyńska jest extra ;) Nie zawiedziesz sie !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dobrze wiedzieć :) będzie to moje pierwsze spotkanie z tą autorką.
   Pozdrawiam, Hayles

   Usuń
 2. Ja nawet nie próbuję robić planów, ponieważ z reguły nic z nich nie wychodzi, daję się porwać chwili oraz nastrojowi ;) Nie czytałam jeszcze niczego Puzyńskiej, ale będę musiała szybko to zmienić. Po Zanim się pojawiłeś spodziewałam się czegoś więcej, raczej średnia książka niestety. Ja również czytam Harry'ego Pottera w oryginale, powinnam się w końcu zabrać za czwartą część, ale nowości nieustannie kuszą :/

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja staram się robić plany, ponieważ wtedy udaje mi się osiągnąć cele. Chociaż postanowienia noworoczne nigdy nie wychodzą XD. Ja będę dopiero zaczynać Puzyńską, ale jestem bardzo podekscytowana. Zanim się pojawiłeś mi się bardzo podobało, jednak nie płakałam. Ja też się co jakiś czas motywuję do Harry'ego i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.
   Pozdrawiam Hayles

   Usuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.