sobota, 4 czerwca 2016

Epik Box

Jak może wiecie w książkowym świecie jakiś czas temu pojawił się Epik Box. Mimo, że funkcjonuje on prawie od roku dopiero w maju postanowiłam go zamówić.

Czym jest Epik Box?
Jest to paczka, która jest wydawana raz na trzy miesiące. Znajduje się w niej książka, która dopiero ma zostać wydana i pochodzi z gatunku Young Adult, oraz parę gadżetów książkowych. Mogą być to zakładki, torby bawełniane, a nawet herbata. Na pewno dodatki nie powtarzają się, więc nie ma obawy, że dostaniemy dwa razy tę samą rzecz.

Ile on kosztuje?
Epik Box kosztuje 47 złotych bez przesyłki. A koszt przesyłki zależy od rodzaju. Za osobisty odbiór w Warszawie nic nie płacimy. Uważam, że cena jest adekwatna do zawartości, ponieważ sama książka często kosztuje około czterdziestu złotych, a dodatki też swoje kosztują.

Co można znaleźć w majowym Epik Boxie?
Tytuł tego miesięcznego boxa brzmiał Keep Calm, czyli Bądź Spokojny. Książką jest Simon oraz inni Homo Sapiens, której jeszcze nie przeczytałam, ale już niedługo ją zacznę. Do tego mamy poszewkę na poduszkę z napisem Sleep Less. Read More, czyli Śpij mniej, czytaj więcej; wakacyjne, zmywale tatuaże nawiązujące do książek; urocze dwie magnetyczne zakładki; zniżka 10% do sklepu Epik Box oraz podziękowania od autorki książki.

Moja ocena Boxa:
Jest to świetna rzecz, ponieważ raz na trzy miesiące dostajemy miłą niespodziankę w postaci książki oraz idealnych dodatków dla książkoholika.  Jeśli będziecie mieli okazję zakupić tego boxa, to jest warty uwagi i są to dobrze wydane pieniądze. A zakładka magnetyczna w kształcie Harry'ego Pottera mnie zauroczyła.

Autorka postu: Hayles


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.